opcja płatna i bezpłatna

Opcja płatna i bezpłatna w Centrum Nauczania Domowego – czym się różnią?

Jakiś czas temu w Centrum Nauczania Domowego udostępniliśmy nową opcję – płatną wersję naszej platformy edukacyjnej. W związku z tym pojawiło się wiele pytań. W tym artykule chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić, dla kogo przeznaczona jest płatna wersja platformy, a kto może korzystać z niej zupełnie za darmo.

Czym jest Internetowa Platforma Edukacyjna?

Internetowa Platforma Edukacyjna to narzędzie wspierające uczniów w edukacji domowej. Znajdują się na niej materiały zgodne z podstawą programową w danej klasie. Treści podzielone są na 36 tygodni. Składają się z interaktywnych ćwiczeń, gier oraz nagrań audio i wideo. Po każdym tygodniu nauki dostępne są karty pracy, które można wydrukować. Na platformie odbywają się też cykliczne zajęcia online z nauczycielami przedmiotowymi, a także spotkania integracyjne z innymi uczniami.

płatna i bezpłatna wersja platformy

Bezpłatna wersja platformy – dla kogo?

Nasza Internetowa Platforma Edukacyjna jest bezpłatna dla uczniów w edukacji domowej, którzy są formalnie zapisani do jednej z naszych szkół. Jeśli więc chcesz korzystać z platformy zupełnie za darmo, weź udział w rekrutacji do Centrum Nauczania Domowego. Uzupełnij formularz na naszej stronie internetowej, a następnie wybierz interesującą Cię szkołę z listy. Współpracujemy z wieloma placówkami w całej Polsce. Wszystkie z nich są przyjazne edukacji domowej i doskonale rozumieją ten tryb nauczania.

Weź udział w rekrutacji

Gdy znajdziesz szkołę dla swojego dziecka, uzupełnij kwestionariusz kandydata. Na jego podstawie przygotujemy niezbędne dokumenty, które wyślemy na podany przez Ciebie adres mailowy. Następnie należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć (pocztą lub osobiście) do wybranej szkoły. Kiedy dyrektor wyda pozytywną decyzję, dziecko może rozpocząć naukę w edukacji domowej. Otrzymasz też dane do logowania do platformy, z której dziecko będzie mogło korzystać zupełnie za darmo!

baner nauka z Centrum Nauczania Domowego

Płatna wersja platformy – dla kogo?

Ze względu na rosnące zainteresowanie naszą platformą postanowiliśmy udostępnić możliwość jej zakupu osobom, które nie są naszymi uczniami. Przygotowaliśmy kilka pakietów, które są skierowane głównie do uczniów w edukacji domowej, którzy formalnie nie są zapisani do naszej szkoły. Z platformy mogą korzystać również uczniowie szkół stacjonarnych, którzy chcą urozmaicić swoją naukę.

Aktualnie oferujemy 4 pakiety:

• Pakiet Podstawowy – znajdziesz w nim interaktywne materiały edukacyjne dla klas 1-8 zgodne z podstawą programową;
  • Pakiet Rozszerzony – znajdziesz w nim interaktywne materiały edukacyjne dla klas 1-7 szkoły podstawowej, a także zajęcia z nauczycielami i spotkania integracyjne online;
  • Pakiet Ósmoklasisty – znajdziesz w nim kurs ósmoklasisty, materiały z wszystkich przedmiotów z 8 klasy szkoły podstawowej, interaktywne ćwiczenia, nagrania wideo i testy. Jest to idealne rozwiązanie dla uczniów, którym zależy na usystematyzowaniu wiedzy z ósmej klasy szkoły podstawowej;
  • Pakiet Zerówka – znajdziesz w nim atrakcyjne materiały edukacyjne na poziomie zerówki, a także zyskasz możliwość formalnego zapisu do szkoły i spełnianie obowiązku przedszkolnego w formie edukacji domowej.

Poznaj nasze pakiety

Nasza platforma edukacyjna to doskonałe wsparcie w codziennym zdobywaniu wiedzy. Nie musisz szukać materiałów w sieci – na platformie wszystkie treści z podstawy programowej masz w jednym miejscu. Lekcje są podzielone na tygodnie lub działy, co ułatwia planowanie nauki. Interaktywne ćwiczenia sprawiają, że zdobywanie wiedzy jest niezwykle przyjemne. Co więcej, na platformie możesz uczyć się, kiedy chcesz, dostosowując tempo nauki do swoich potrzeb. Dzięki temu bez presji i stresu przygotujesz się do egzaminów klasyfikacyjnych.

Dowiedz się więcej o opcji płatnej.