Co to jest Mindo? Definicja

Mindo to Wirtualny Nauczyciel, który wspiera uczniów Centrum Nauczania Domowego w codziennej nauce. Działa w formie czata, któremu można zadać pytania dotyczące przerabianej lekcji. Mindo może wyjaśnić trudne zagadnienia, wytłumaczyć w prosty sposób wybrany temat oraz podpowiedzieć rozwiązanie zadania.

Wirtualny Nauczyciel jest dostępny 24/7, więc można z niego korzystać w dowolnej chwili. Jego odpowiedzi bazują na wiedzy zawartej na Internetowej Platformie Edukacyjnej, co oznacza, że podaje jedynie sprawdzone informacje. Jest to bezpieczne narzędzie, dzięki któremu uczeń ma wiedzę zawsze pod ręką.

Mindo jest dostępny na Internetowej Platformie Edukacyjnej w formie miesięcznej subskrypcji. Aby móc z niego korzystać, musisz być naszym uczniem. Weź udział w rekrutacji, a otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy. Jeżeli jednak uczysz się w innej szkole, możesz kupić dostęp do platformy w naszym sklepie