Lista aktualności

Ruszyły zapisy na Akademicki Obóz Naukowy, z którego organizatorami nawiązaliśmy współpracę. Jest to obóz naukowo-rekreacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych (po 7 klasie) oraz szkół średnich, którzy są zainteresowani naukami ścisłymi, medycznymi i technicznymi.

Podczas obozu odbędzie się łącznie 50 warsztatów z zakresu architektury i designu, astronomii, biologii, chemii, informatyki, nauk medycznych, nauk ścisłych i nauk technicznych. To doskonała okazja, by usystematyzować wiedzę i przetestować ją w praktyce, a także rozwinąć swoje pasje naukowe. Poza warsztatami naukowymi uczestnicy będą mogli korzystać również z wielu atrakcji, np. wykładów popularno-naukowych, różnorodnych zajęć sportowych, kąpieli i plażowania, grania w planszówki i integracji podczas ogniska czy dyskoteki.

Tegoroczna edycja obozu odbędzie się w Pięknej Górze (woj. warmińsko-mazurskie) w czterech terminach między 10 lipca a 3 sierpnia oraz w Sielpi (woj. świętokrzyskie) w dwóch terminach pomiędzy 11 a 23 sierpnia.

Organizatorami obozu są Life’s Adventure Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT.