Lista aktualności

Nikt tak nie zmotywuje rodzica, nie doda otuchy i nie zainspiruje, jak drugi rodzic z bogatym doświadczeniem, a jeśli do tego jest psychologiem – to sukces murowany!

Serdecznie zapraszamy Was na live’a: „Złamać system, czyli rodzic w edukacji domowej” z psychologiem dziecięcym – Kingą Krasnowską, specjalizującą się w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną, mamą kreatywnego 9 latka w edukacji domowej, która zdecydowała się na zmiany i…. wyszła z systemu.

Porozmawiamy o procesie „odszkolnienia”, godzenia pracy zawodowej z organizacją nauki dziecka w ed. Pochylimy się nad tematem grupy rówieśniczej i sprawdzimy, co mówi psychologia na indywidulany tryb nauczania dziecka i czy harmonizuje się on z jego rozwojem.

Kiedy: 28 stycznia 2022, godzina 18:00

Gdzie: rejestracja na spotkanie w linku – KLIKNIJ