Lista aktualności

Czy w cyfrowym świecie da się wychować książkowego mola? Jak zachęcić dziecko do czytania i jakie lektury wybierać? Czym jest Bajkoterapia? Na wszystkie te pytania odpowiemy na naszym livie: „Bajkoterapia, czyli moc książki w życiu dziecka”.

Pokażemy jaką moc, magię i siłę, także „leczniczą” mają książki. Porozmawiamy o tym, jak wartościowa lektura potrafi wspomóc w wychowywaniu dziecka. Przybliżymy zagadnienia dotyczące bajkoterapii, a także za pomocą książek spróbujemy rozplątać świat dziecięcych emocji. Doradzimy, jak skompletować własną, wartościową biblioteczkę. Po zakamarkach wiedzy o książkach poprowadzi nas Ewelina Pyrtek – ekspert w dziedzinie bajkoterapii, polonistka, biblioterapeuta i przyszły psycholog w jednym.

Wypełnij formularz: https://forms.gle/8yoYBVEN7u5gkLwA7

Czekamy na Was 24 lutego o godzinie 18.00 na naszym kanale na YT. Zapraszamy❗

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku –> Kliknij, aby sprawdzić

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie jest uczniem Centrum Nauczania Domowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą 🙂 KLIKNIJ I SPRAWDŹ