Lista aktualności

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów i rodziców na wspólne rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 w Centrum Nauczania Domowego! Tym razem będziemy mieć ogromną przyjemność zobaczyć się z Wami NA ŻYWO ! 🧡

4 września w godzinach 10:00- 16:00, w Krakowie w parku Wioski Świata na ul. Tynieckiej 39

Wydarzenie jest DARMOWE dla naszych uczniów i rodziców❗

👉 Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić formularz udziału – na jego podstawie będzie można dołączyć do spotkania

Będzie to doskonała okazja do integracji, lepszego poznania się, rozmowy i wspólnego spędzenia czasu ! Zarówno dla dzieci jak i dorosłych przewidujemy liczne ATRAKCJE:
🔸zwiedzanie + warsztaty z przewodnikiem w Wioskach Świata
🔸zawody sportowe dla dzieci
🔸możliwość porozmawiania z nauczycielami
🔸warsztaty z pedagogiem i psychologiem
🔸warsztaty z Pomabajki (bajkoterapia- Ewelina Pyrtek)
🔸malowanie twarzy
🔸zwierzaki z balonów
🔸bańki mydlane
🔸fotoramka
🔸grill

Wszystko to w wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa – Parku Edukacji Globalnej Wioski Świata, gdzie na chwilę można przenieść się do afrykańskiej osady czy indiańskiego tipi. Jesteśmy pewni, że będzie to wspaniała inauguracja edukatorów domowych! Zapraszamy!