Lista aktualności

Zapraszamy serdecznie na spotkanie o edukacji domowej w indiańskiej atmosferze! Dla dzieci i rodziców przygotowaliśmy atrakcje w prawdziwie indiańskim klimacie, warsztaty z własnoręcznego tworzenia łapaczy snów, wartościowe zajęcia z psychologiem i wiele innych… KATOWICE 21 MAJA 2022 w Szkole Podstawowej Fundacji “Elementarz” –
w godzinach 10:00 – 15:00.

Naszą misją jest, aby cała Polska dowiedziała się o korzyściach i możliwościach, jakie niesie ze sobą ED! Pragniemy również dostarczać Wam cennej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy!

Tym razem poza przekazaniem Wam wiedzy na temat edukacji domowej, chcemy również zabrać Was do magicznego świata wolności, radości, bliskości z naturą, czyli świata… Indian!

Sami zobaczcie jakie atrakcje szykujemy dla dzieci i dorosłych:

* tworzenie prawdziwych indiańskich pióropuszy

*kreatywne warsztaty plastyczne – własnoręczne przygotowywanie łapaczy snów

*dynamiczne zajęcia muzyczne w rytmie indiańskich bębnów

*zajęcia ruchowe i leśne mandale

*porcja wiedzy dla rodziców o edukacji domowej w CND

*warsztaty z psychologiem – Jak rozmawiać ze swoim dzieckiem?

*prezentacja szkoły – naszego Gospodarza – dlaczego warto wybrać właśnie tą szkołę przyjazną edukacji domowej?

*rodzinne ognisko, integracja, czas na rozmowy, śmiech i wspólną beztroskę

Wolność, bliskość z naturą i nieograniczona niczym kreatywność to bardzo bliskie nam tematy. Chcemy więc zaprosić Was do świata naszych wartości i pokazać, że edukacja domowa to fantastyczna przygoda. W zgodzie z Wami i Waszym rytmem.

ED daje wiele możliwości, a nasza społeczność to ludzie pełni pasji, dobrej energii i zaangażowania, do zmiany świata na lepszy – dołączcie do nas 21 maja i przekonajcie się sami.

Czekamy na Was od godziny 10.
 Rejestracja na spotkanie w linku, pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy zarówno naszych uczniów z rodzicami, jak i wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o edukacji domowej i spędzić czas w wartościowy sposób!

Do zobaczenia!