Lista aktualności
Możliwość powrotu do nauki zdalnej spędza sen z powiek wielu rodzicom. To duży stres i zaburzenie równowagi życia- zarówno dla dzieci jak i rodziców. Chaos i brak poczucia bezpieczeństwa są najgorszymi wrogami skutecznej edukacji.

Nadchodząca jesień i widmo 4 fali wzbudzają w nas wszystkich poczucie niepewności – trudno cieszyć się życiem, pracą i nauką – nie wiedząc co czeka nas jutro. Jak wyglądać będzie nasz plan dnia, warunki i miejsce realizowania swoich obowiązków? Czy rodzice mają jakieś alternatywy, aby zadbać o spokój swoich dzieci?

Jeśli również zastanawiasz się jak radzić sobie z obecną sytuacją niepewności, w aspekcie edukacji swoich dzieci, zapraszamy na naszego liva z nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem w edukacji wczesnoszkolnej i domowej – Anetą Rudnicką!

Poruszymy na nim temat nauki zdalnej oraz jej alternatywy!
Zapraszamy do oglądania!

🔶 Kiedy: 16 września o godzinie 18.00

🔶 Gdzie: Na Facebooku – Centrum Nauczania Domowego

O różnicach między nauką zdalną, a edukacją domową możesz przeczytać w naszym artykule –> “Edukacja domowa vs. nauczanie zdalne”