Lista aktualności
Bez wątpienia edukacja domowa jest dla rodziców bardzo satysfakcjonującym, ale również wymagającym zadaniem. Ważne jest, aby edukatorzy domowi wzajemnie się wspierali i dzielili doświadczeniami! Edukacja domowa dzieci staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Rodziny doceniają jej przywileje, przede wszystkim wolność, jaką dzięki takiemu trybowi zyskują.
Właśnie dlatego, zapraszamy Was na spotkanie (live) z Panią Urszulą Milewską – mamą z doświadczeniem w edukacji domowej, coachem pracującym z dziećmi i rodzicami. Pani Urszula, zdradzi nam swoje sposoby radzenia sobie z codziennymi trudnościami, porozmawiamy o tym jak wygląda ED w praktyce i jak sprawić, aby przynosiła jeszcze więcej radości.🧡
Na spotkanie wystarczy zarejestrować się przy pomocy linka – https://bit.ly/3EJ3Q9x
Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad edukacją domową, albo nie wiecie w jaki sposób przejść na taki tryb nauki w naszym artykule znajdziecie niezbędne informacje –> “Jak przejść na edukację domową?”