Lista aktualności

Zastanawiasz się, w jaki sposób nauka zdalna wpłynęła na psychikę uczniów? A może chciałbyś/chciałabyś wiedzieć, w jaki sposób wesprzeć swoje dziecko w tych trudnych chwilach i czy nauczanie zdalne powróci? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas naszego najbliższego live, który odbędzie się 27.10 o godzinie 18.00.

O czym będziemy rozmawiać na spotkaniu?

– Zastanowimy się nad tym, jak poprzednie lockdowny wpłynęły na psychikę uczniów.

– Omówimy, czy w szkole znowu czeka nas nauka zdalna.

– Opowiemy Wam, co, jako rodzice, możecie zrobić, by wesprzeć dzieci,

– Poruszymy tematykę tego, jakie symptomy w zachowaniu dziecka mogą być niepokojące.

– Zastanowimy się nad tym, czy edukacja domowa jest stabilnym rozwiązaniem na niepewne czasy.

Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy Oliwię Piestrzyńską – psycholożkę w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która pracuje również w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Jej specjalnością jest pomoc dzieciom i młodzieży z trudnościami emocjonalnymi, obniżonym nastrojem i samooceną oraz z problemami w wieku dojrzewania.

Liczba miejsc jest ograniczona – KLIKNIJ, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ!