Lista aktualności

Już 5 lipca startujemy z fantastycznymi warsztatami programowania z Asami Programowania!

Będą one przeznaczone dla uczniów Centrum Nauczania Domowego, zupełnie za darmo!

Zajęcia online odbędą się w dwóch grupach – podstawowej (klasy 1-3)  i zaawansowanej (klasy 4-8).

Grupa podstawowa samodzielnie stworzy własną grę na telefon, pozna rodzaje kontrolek wykorzystywanych w aplikacjach mobilnych i odkryje 2 – wymiarowy świat nowoczesnych technologii. Ponadto młodsi uczniowie poszerzą swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w Internecie i tego jak mądrze z niego korzystać.

Grupa zaawansowana pozna natomiast podstawy języka programowania Python oraz środowisko do tworzenia programów z jego pomocą. Uczniowie będą mieli możliwość stworzenia własnego programu w oparciu o Sztuczną Inteligencję!

Będzie to okazja do zaprzyjaźnienia się z jedną z ważniejszych kompetencji XXI wieku, jaką bezsprzecznie jest programowanie. Wzmocnimy również logiczne i kreatywne myślenie…

Zajęcia potrwają do 30 lipca 2022 roku. Więcej szczegółów przekażemy Wam już wkrótce!