Lista aktualności

Centrum Nauczania Domowego zmieniło życie tysięcy dzieci, sprawiając, że ich edukacja stała się przyjemna i pozbawiona stresu. Chcesz pomóc nam rozszerzyć naszą społeczność i zwiększyć świadomość nowoczesnej edukacji wśród rodziców?

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat Ambasadorów Centrum Nauczania Domowego! Przeczytaj, co na temat nauczania domowego mówi Sabina, nasza Ambasadorka:

“Syn dostał się do szkoły, uczy się na platformie, gdzie program jest świetnie przygotowany, uczy się w spokoju bez STRESU, a to przecież najważniejsze!!! Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę całego zespołu Centrum Nauczania Domowego, jak również szkole, do której syn należy. Dużo by jeszcze pisać więc może uda się kiedyś nam spotkać i indywidualnie przekazać wiadomości… Życzymy wszystkim rodzicom takiej formy nauki, bo jest 100% bez stresu, nacisku, niech nauka będzie zabawą i przyjemnością uczenia się, co właśnie czyni Centrum Nauczania Domowego!!!”