Lista aktualności

Drodzy Rodzice, jak wiadomo, w ostatnim czasie światło dzienne ujrzał poselski projekt ustawy o

Grono naszych uczniów ciągle się powiększa i coraz częściej dostajemy od Was zapytania o możliwość zapisu do liceum, dlatego też zastanawiamy się nad poszerzeniem naszej działalności o szkołę ponadpodstawową.

Postanowiliśmy jednak najpierw zbadać Wasze potrzeby, aby jak najlepiej przygotować się do tego przedsięwzięcia. Stworzyliśmy ankietę, która jest skierowana do uczniów liceów w Edukacji Domowej oraz osób, znajdujących się w ostatnich klasach szkoły podstawowej, które szukają liceum przyjaznego Nauczaniu Domowemu. Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki będą dla nas bardzo pomocne! Odpowiedzi możesz udzielić TUTAJ!