Lista aktualności

Trudności z koncentracją muszą być dla dziecka bardzo męczące. Obniżają jego zdolności do nauki i wpływają na samoocenę. „Nic nie pamiętam z tego, co przeczytałem”, „nie mogę się skupić”, „wszystko mnie rozprasza” – pewnie nie raz słyszeliśmy te słowa od naszych dzieci. Jak im pomóc? Jak uczyć się szybciej i skuteczniej?

Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie na pewno zadowoliłaby każdego ucznia. Mamy dla Was dobrą wiadomość – już 19 maja wraz z Panią Ewą Mak – właścicielką Elektrowni Pamięci SPW, autoryzowaną trener SPW i manager sieci Szkoły Pamięci Wojakowskich postaramy się zna temat treningu umysłu.  Serdecznie zapraszamy Was na live’a: „Pamięć i koncentracja uwagi, czy da się je wytrenować?”

Nie gwarantujemy magicznego rozwiązania, ale na pewno otrzymacie garść praktycznych informacji jak w codziennej nauce stosować techniki pamięciowe

Na naszym livie poruszymy również kwestie:

*co zrobić, by pobudzić nasz mózg do działania?

*co daje szybkie myślenie i jakie będą wymagania XXI wieku?

*co to znaczy chłonny umysł i co ma wspólnego z twórczym myśleniem?

*jak można ćwiczyć koncentrację i trenować pamięć?

*kiedy warto zacząć taki trening, jakie daje on efekty i jak szybko są one widoczne?

*jak w praktyce i codziennej nauce zastosować techniki pamięciowe?

👉 Rejestracja na spotkanie w linku https://pzpo300.clickmeeting.com/pamiec-i-koncentracja-uwagi-czy-da-sie-je-wytrenowac-/register?_ga=2.62188908.1760440609.1651652654-1197150537.1608555762

Bądźcie z nami 19 maja o godzinie 18:00!