Lista aktualności

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego my dorośli tak mało pamiętamy ze szkoły? Badania dowodzą, że po tygodniu od danej lekcji, uczniowie pamiętają zaledwie 10% informacji, których się uczyli. Nietrudno sobie wyobrazić, ile zostaje w głowie po miesiącach czy latach. Co zrobić, by wiedza została na dłużej? Jakie formy nauki działają najlepiej?

Serdecznie zapraszamy Was na live’a: „Praktykuj doświadczaj, współdziałaj – edukacja na miarę przyszłości” z Panią Ewą Siemińską, która na co dzień kieruje Zespołem Nauczyciele w Fundacji Zwolnieni z Teorii. Zwolenniczka nauki przez praktykę. Certyfikowana trenerka Drama Based Pedagogy.

Porozmawiamy o kluczowych kompetencjach, nauce w praktyce i przez doświadczanie. Opowiemy, dlaczego metoda projektowa jest tak ważna dla ucznia, czego uczy i jak wpływa na przyswajanie wiedzy. Dotkniemy sfery współdziałania, odpowiedzialności budowania zaufania i pracy w grupie.

👉 Aby zarejestrować się na spotkanie, skorzystajcie z linku

Czekamy na Was 27 kwietnia o godzinie 19.00. Do zobaczenia❗