Lista aktualności

Niezliczone godziny pracy, kilkadziesiąt w pełni zaangażowanych osób, hektolitry wypitej kawy, szereg burzliwych dyskusji, mnóstwo stresu i niepokoju ale również ogrom szczęścia i radości!

Dlaczego? Już 1 września nasz nowa Internetowa Platforma Edukacyjna ujrzy uśmiechy naszych uczniów! Wiemy, że część z nich jest jeszcze na wakacjach, bo przecież w edukacji domowej to możliwe! Ale część już jutro zaczyna naukę!

Sztab ekspertów – nauczycieli, metodyków, psychologów, grafików i programistów, włożyło całe swoje serce w pracę nad nową platformą. Bardzo liczymy na to, że wszystkim się spodoba – my już ją uwielbiamy!

Po więcej informacji odnośnie platformy zachęcamy do pooglądania nagrania z Patrycją Kulig, naszą ekspertką ds. e-learningu.

Jeśli jesteście uczniami Centrum Nauczania Domowego wystarczy, że klikniecie w link i zalogujecie się na platformę – TU KLIKNIJ

Natomiast jeśli jeszcze rozważacie przejście na edukację domową zapoznajcie się ze stroną i jak najszybciej się zapisujcie – KLIKNIJ TUTAJ