Lista aktualności

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z naszymi uczniami. Już 22.10.2022 r. spotykamy się w Szkole Podstawowej Fundacji “Elementarz”, pod adresem Łutowiec 9.

Czekamy na Was od 11.30, ponieważ właśnie o tej godzinie rozpoczyna się rejestracja, a wydarzenie startuje w samo południe!

Podczas najbliższego EduTripa czeka Was wiele atrakcji! Przygotowaliśmy dla Was zarówno panel dyskusyjny, podczas którego będziemy mogli wymienić nasze spostrzeżenia, jak i masę aktywności kreatywnych!

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

– wykonanie lasu w słoiku,

– tworzenie naturalnych pieczątek z warzyw,

– robienie makram,

– spacer po urokliwym lesie i skałkach (obiecujemy, że widoki Was zachwycą!),

– warsztaty z psychologiem (przygotowaliśmy zarówno wersję dla dzieci, jak i dla rodziców),

– panel dyskusyjny, podczas którego wymienimy się przemyśleniami na temat edukacji domowej,

– ognisko, przy okazji którego posilimy się kiełbaskami, pieczonkami i wege przysmakami!

Nie możemy się już doczekać!