Lista aktualności

Czy są z nami mieszkańcy Szczecina i okolic?

Już 15 lipca 2023 roku w godzinach od 10:30 do 15:00 zapraszamy Was na kolejne spotkanie Domowych!

Tym razem spotykamy się w Kreatywnej Szkole Montessori w Szczecinie, przy ulicy Mickiewicza 53.

Co będzie się działo? Przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, które zapewnią wspaniałą rozrywkę i dostarczą wiele informacji na temat edukacji domowej!

Dla dzieci:

• Robotyka: W ramach warsztatów dzieci będą miały okazję zapoznać się z podstawami robotyki i eksperymentować z różnymi technologiami.
  • Lepienie z gliny: Twórcze ręce będą mogły dać upust wyobraźni, tworząc fantastyczne dzieła z gliny.
  • Łamigłówki matematyczne: Zabawa połączona z nauką matematyki? Oczywiście!
  • Majsterkowanie: Dzieci będą miały okazję rozwijać swoje zdolności manualne i kreatywność podczas majsterkowania przy ciekawych projektach.

Dla dorosłych:

• Debata o edukacji domowej: Jeśli jesteście zainteresowani edukacją domową, to ta debata jest dla Was! Będziecie mieć okazję pozyskać cenne informacje od rodziców, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Dodatkowo, na spotkaniu pojawią się Ambasadorzy Centrum Nauczania Domowego, którzy odpowiedzą na Wasze pytania i podzielą się swoimi doświadczeniami!

Dołączcie do nas i poznajcie społeczność Domowych!

Kliknij tutaj, aby się zapisać!

Serdecznie zapraszamy!