Lista aktualności

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu online pt. “Dlaczego mózgi naszych dzieci nie lubią chodzić do szkoły?”. Spotkanie odbędzie się 23 października 2024 r. (środa) o godz. 18:00. Naszym gościem będzie prof. Marek Kaczmarzyk – biolog, neurodydaktyk i memetyk, nauczyciel oraz wykładowca. Odpowiemy m.in. na pytania o to, co się dzieje w głowie nastolatka podczas burzliwego okresu dojrzewania, jak geny wpływają na to, kim jesteśmy i dlaczego mózgi naszych dzieci nie chcą chodzić do szkoły.

Opis Szczegóły
Tytuł wydarzenia Dlaczego mózgi naszych dzieci nie lubią chodzić do szkoły?
Data wydarzenia 23.10.2024 r. 18:00
Rodzaj wydarzenia Wydarzenie online (przez platformę Click Meeting)
Opis wydarzenia Z profesorem Markiem Kaczmarzykiem poruszymy ważne tematy dla wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli, by mogli lepiej zrozumieć złożoność dorastania i pomóc młodemu człowiekowi odnaleźć się w świecie dorosłych.
Gość wydarzenia Prof. Marek Kaczmarzyk – biolog, neurodydaktyk i memetyk, nauczyciel i wykładowca, twórca podręczników i programów szkolnych, autor książek: „Strefa napięć”, „Szkoła memów”, „Szkoła neuronów”, „Synapsy społeczne” czy „Obcy na planecie dorosłych”. Specjalista w zakresie ewolucyjnego, neurobiologicznego i memetycznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania.
Prowadzący wydarzenie Monika Kamińska-Wcisło – specjalistka Centrum Nauczania Domowego. Promuje misję edukacji domowej w Centrum Nauczania Domowego, opartą na założeniach edukacji 4.0, edukacji przyszłości. Prywatnie mama trójki dzieci, w tym dwójki nastolatków.
Zapisy na wydarzenie Wymagana wcześniejsza rejestracja: TUTAJ.