Lista aktualności

Zapraszamy na kolejne bezpłatne wydarzenie online organizowane przez Centrum Nauczania Domowego pt. “Jak uniknąć błędów i wychować zdrowe emocjonalnie dziecko?”, które odbędzie się w dniu 9 października 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 18:00. Naszym gościem będzie Aga Rogala, terapeutka rodziców, wspierająca rodziców i dzieci w dogadywaniu się ze sobą. Porozmawiamy o tym, czego nie robić, a co warto robić, aby okazać dziecku miłość i wsparcie oraz wychować je na szczęśliwego człowieka. Poruszymy też temat błędów rodzicielskich, które przecież każdy z nas popełnia.

Opis Szczegóły
Tytuł wydarzenia Jak uniknąć błędów i wychować zdrowe emocjonalnie dziecko?
Data wydarzenia 09.10.2024 r. 18:00
Rodzaj wydarzenia Wydarzenie online (przez platformę Click Meeting)
Opis wydarzenia Nie istnieją szkoły, gdzie ktoś nauczy nas rodzicielstwa. Większość rodziców stara się robić wszystko, by okazać swoim dzieciom miłość i wsparcie. Nie istnieją idealne matki ani idealni ojcowie. Wszyscy popełniamy błędy, nierzadko powielamy wzorce z własnego dzieciństwa. Mimo szczerych chęci czasem postępujemy niewłaściwie. Nasze dzieci i nastolatkowie nie potrzebują perfekcyjnych rodziców, ale takich, którzy będą ich szanować, słuchać i próbują zrozumieć.
Gość wydarzenia Aga Rogala – terapeutka rodziców. Mówi o sobie, że pomaga rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi. Pedagożka, autorka podcastu i kanału na YouTube. Autorka książki “Poukładaj to sobie w głowie. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.
Prowadzący wydarzenie Monika Kamińska-Wcisło – specjalistka Centrum Nauczania Domowego. Promuje misję edukacji domowej w Centrum Nauczania Domowego, opartą na założeniach edukacji 4.0, edukacji przyszłości. Prywatnie mama trójki dzieci, w tym dwójki nastolatków.
Zapisy na wydarzenie Wymagana wcześniejsza rejestracja: TUTAJ.