Lista aktualności

Od września na naszej platformie edukacyjnej pojawiła się nowość – wirtualny nauczyciel Mindo, do którego dostęp można wykupić w formie subskrypcji. Mindo towarzyszy uczniom podczas nauki. Odpowiada na pytania, pomaga rozwiązać zadania czy wyjaśnia trudne zagadnienia. Dzięki niemu nauka na platformie jest znacznie prostsza i bardziej efektywna!

Mindo opiera swoje odpowiedzi o materiały na platformie, dzięki czemu podaje tylko sprawdzone informacje. Jest to bezpieczne narzędzie, które wspiera uczniów w codziennej nauce.

Wirtualny nauczyciel Mindo to funkcja dostępna na platformie edukacyjnej, do której uczniowie jednej z naszych szkół mają bezpłatny dostęp. Jeżeli uczysz się w innej szkole, możesz wykupić dostęp do naszej platformy – sprawdź dostępne pakiety.