Lista aktualności
Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Centrum Nauczania Domowego, które odbędą się 19-26 kwietnia. W tym czasie każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję sprawdzenia jak wygląda Platforma Nauczania Domowego oraz zajęcia on-line organizowane dla uczniów w edukacji domowej. Przygotowaliśmy również szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców:
  • Webinaria rozwijające zainteresowania dzieci: plastyczne, informatyczne i przyrodnicze.
  • Spotkania z naszymi nauczycielami, ekspertami i specjalistami od edukacji domowej.
  • Spotkanie ze szkołami przyjaznymi edukacji domowej.
  • Możliwość przetestowania Platformy Nauczania Domowego.
  • Udział w zajęciach on-line z różnych przedmiotów organizowanych dla uczniów CND.
Aby wziąć udział w Dniach Otwartych dokonaj rejestracji w formularzu powyżej – otrzymasz bezpłatny dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz będziesz mieć możliwość udziału w Webinariach przedmiotowych. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem tylko w jednym wydarzeniu, kliknij w przycisk przy danym spotkaniu i zarejestruj się na wybrane Webinarium.

Koniecznie zapoznaj się z harmonogramem: https://domowi.edu.pl/dni-otwarte-cnd/